2019-02-18

Laur Konsumenta 2019 dla TaoTao

W tym roku marka TaoTao została wyróżniona złotym oraz srebrnym Laurem Konsumenta. Złote odznaczenie przyznane zostało w kategorii „Sosy sojowe i marynaty”, z kolei srebro w kategorii „Produkty orientalne”. Jest to ogromny sukces dla marki, z tego względu, że decyzję o nagrodach podejmowali konsumenci, co świadczy o dużym zaufaniu oraz przywiązaniu do produktów TaoTao. Wynik tego plebiscytu potwierdzają również ugruntowaną pozycję marki na rynku oraz wysoką jakość oferowanych artykułów.

TaoTao posiada w swoim portfolio szeroką gamę bezglutenowych makaronów ryżowych, które idealnie sprawdzają się w różnego rodzaju potrawach. Oferowane przez markę aromantyczne sosy stanowią świetny dodatek do dań zarówno kuchni azjatyckiej, jak i polskiej. Szerokie zastosowanie mają również sosy sojowe, które używać można zamiast soli do zup, marynat czy sushi.

Odwiedzając tę stronę, wyrażasz zgodę na używanie plików „cookies” zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z tej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że akceptujesz politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności