2018-03-22

TaoTao w programie "Michel Moran. Mapa Smaków"

Marka TaoTao zaprasza na kulinarną podróż z Michelem Moranem.

Już od najbliższej środy (28.03.2018 r.) Michel Moran zabierze widzów na kulinarną podróż po Wietnamie. Odwiedzi dwanaście miast w poszukiwaniu prawdziwych smaków azjatyckiej kuchni. W ośmiu odcinkach zapozna widzów z kulinarnymi symbolami oraz spuścizną kolonializmu w Wietnamie. Sprawdzi, czym smakują rzeki i morza oraz czy Wietnam to naprawdę kraj ryżu, herbaty i kawy. Udowodni, że może on być rajem nie tylko dla turystów ale też dla wegetarian. Razem z mieszkańcami odwiedzi lokalne targi i ulubione bary, żeby sprawdzić, co i jak jadają lokalsi w tym regionie świata.

Po powrocie do Polski, razem z zaproszonymi gośćmi, będzie próbował pomieszać smaki typowe dla Wietnamu ze smakami ulubionymi przez Polaków. Do studia zaprosi czołowych polskich blogerów, którzy postarają się zaskoczyć Michela i przygotować tradycyjne polskie dania z nutą orientu.

Aby zachęcić do oglądania programu, marka TaoTao przygotowała konkurs dla widzów, w którym do wygrania jest voucher na wycieczkę do Wietnamu dla dwóch osób i wiele innych nagród.

Zachęcamy do odwiedzenia strony programu www.mapasmakow.onet.pl, gdzie w każdą środę pojawiać się będą nowe odcinki, oraz dostępnych jest bardzo dużo materiałów dodatkowych z ciekawostkami z Wietnamu a także regulamin konkursu.


Program będzie można oglądać w telewizji Kuchnia+, w każdą sobotę od 31.03. o 18.30 oraz w Onet w każdą środę o godzinie 14.00.


Odwiedzając tę stronę, wyrażasz zgodę na używanie plików „cookies” zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z tej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że akceptujesz politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności